2023-2024 Ανακοινώσεις Γενικά

Αίτηση-Δήλωση μαθημάτων Ενισχυτικής Διδασκαλίας 2023-2024

Ενημερώνουμε τους γονείς/κηδεμόνες των μαθητών μας ότι έχει εκδοθεί η εγκύκλιος για την Ενισχυτική Διδασκαλία σχολικού έτους 2023-2024. Τα μαθήματα θα πραγματοποιούνται μετά τις 14:15 και μπορείτε να επιλέξετε ένα ή περισσότερα από τα παρακάτω:

ενισχυτική διδασκαλία

Ο/Η γονέας/κηδεμόνας που ενδιαφέρεται να παρακολουθήσει το παιδί του μαθήματα πρέπει να κατεβάσει την Υπεύθυνη Δήλωση (https://drive.google.com/file/d/11ri6nzjKgSBdxhnWe8z027zSQK7j-ovG/view?usp=sharing) και αφού τη συμπληρώσει να την αποστείλει υπογεγραμμένη στο email του σχολείου mail@12gym-irakl.ira.sch.gr μέχρι την Τετάρτη 15/11/2023 στις 10:00πμ.

• Νεοελληνική Γλώσσα και Γραμματεία,
  • Αρχαία Ελληνική Γλώσσα και Γραμματεία,
  • Μαθηματικά,
  • Φυσική,
  • Χημεία
  • Αγγλικά

Σας επισημαίνουμε ιδιαίτερη ΠΡΟΣΟΧΗ :

1. κατά τη συμπλήρωση της υπεύθυνης δήλωσης και
  2. την εμπρόθεσμη αποστολή της στο email του σχολείου.

Η τελική επιλογή των σχολείων τα οποία θα λειτουργήσουν ως Κέντρα Ενισχυτικής Διδασκαλίας θα γίνει από την ΔΔΕ Ηρακλείου και την Περιφερειακή Διεύθυνση Εκπαίδευσης Κρήτης.