2023-2024 Erasmus+ Ανακοινώσεις Δράσεις

Έγκριση της πρότασης μας ΔΙΑΠΙΣΤΕΥΣΗΣ Erasmus+ με βαθμολογία 95%

Απόφαση ΔΙΑΠΙΣΤΕΥΣΗΣ Ιάν 2024

Η Διεύθυνση και ο Σύλλογος των καθηγητών του 12ου Γυμνασίου Ηρακλείου κοινοποιούν με ιδιαίτερη χαρά τα αποτελέσματα της ΔΙΑΠΙΣΤΕΥΣΗΣ Erasmus+ και συγχαίρουν την συγγραφική ομάδα της πρότασης του σχολείου μας, τις καθηγήτριες Αγιομυργιανάκη Αθανασία ΠΕ0404, Καθαράκη Γεωργία ΠΕ06 & Χρονιάρη Αικατερίνη ΠΕ0402. Επίσης τους συναδέλφους που μοιράστηκαν τις ιδέες-προτάσεις με σκοπό τον εμπλουτισμό της τελικής πρότασης. Η πίστη και η πειθώ της κας Χρονιάρη μας συμπαρέσυρε και με ομαδική εργασία κατακτήσαμε το υψηλό ποσοστό του 95% στην αξιολογική κατάταξη των προτάσεων. Ο Διευθυντής Γεώργιος Παυλίδης ευχαριστεί ιδιαιτέρως όλους τους συναδέλφους του σχολείου μας, που αγκαλιάζουν, στηρίζουν και υλοποιούν κάθε καινοτόμα ιδέα με μοναδικό σκοπό τη βελτίωση της μαθησιακής διαδικασίας εντός και εκτός της διδακτικής ώρας.